تبلیغات
مهار نشده! - ما بیداریم...

مهار نشده!

در اینجا با کسی تعارف نداریم...

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مهار نشده! خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری


روز گذشته دومین همایش «دانشگاه سدی در برابر فتنه» برگزار شد. برنامه ای که دو سالی هستش برای پاسداشت سالروز 9 دی 88 توسط انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران برگزار می شود.
قبل از شروع برنامه خبرهایی مبنی بر احتمال بر هم ریختن برنامه شنیده می شد. بالاخره کسانی که آروغ روشنفکری می زنند بعضی جاها لامپ فکرشان می سوزد و خیلی خوب نشان می دهند که روشنفکری شان در رابطه آزاد دختر و پسر خلاصه می شود و گرنه کلا از دیالوگ کردن و با منطق صحبت کردن چیزی نمی فهمند...
شروع برنامه بعد از صحبت های ابتدایی مجری با پخش کلیپی همراه بود با مضمون 9دی! وقتی که روضه ابتدایی کلیپ به همراه تصاویر رو می دیدی دلت آتش میگرفت. بعضی وقت ها هم به این فکر می کردی که نکنه کوتاهی از تو بوده که این امویان زمان جرات جسارت به مراسم عزای اباعبدالله رو پیدا کردند.

نوبت خواندن بیانیه انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران شد.آغاز قسط بندی طلب فتنه88

1- طلب اول فتنه‌گران تقلب است. 22خرداد 88 همه در معرض یک انتخاب بودند و نمی‌توانستند بیش از یکی را انتخاب کنند و اساساً انتخابات برای این بود که مشخص شود آن یک نفر کیست، شنبه 23خرداد 88 همه منتظر بودند رقبا به طرف پیروز تبریک بگویند اما هیچکدام این کار را نکردند.

بعضی‌ها را همین انتخابات بد عادت کرده بود و تعریف و تلقی دیگری برایشان ساخته بود. فکر می‌کردم انتخابات زمانی انتخابات است که آنها پیروز میدان باشند، تصوری که فائزه‌شان هم در یکی از سخنرانی‌هایش در اغتشاشات پس از انتخابات سریعاً‌ به آن اشاره کرد و حتی سیدمحمد خاتمی را از آن نظر که نتوانستند در سال 84 انتخاباتی برگزار کنند که پدرش پیروز آن باشد بی‌عرضه خواند.

بنابراین به همین سادگی و راحتی چون مردم به کاندیدای سبزپوش رأی نداده‌اند پس تقلب شده است؟ اگر برخی‌ها سر خود را در برف فرو برده‌اند و خود را به فراموشی زده‌اند ما دانشجویان فراموش نکرده‌ایم سخن آن خانم حامی آقای فتنه‌گر که می‌گفت اگر موسوی رأی نیاورد یعنی تقلب شده است و مردم باید به خیابان‌ها بریزند. مضحک آن است که وقتی رسانه در اختیارشان یعنی بی‌بی‌سی از همسر کاندیدای بازنده پرسید که دلیل شما برای تقلب چیست وی گفت امکان ندارد که لرها به احمدی‌نژاد رأی بدهند چون من لر هستم و موسوی داماد لرستان است.

2- طلب دوم خون‌های به ناحق ریخته است. امروز باید پاسخ دهند که مسئولیت این خون‌ها بر عهده کیست؟ دانشجویی که نمی‌خواست بگذارد دیکتاتوری جمهوریت نظامش را زیر سؤال ببرد چه کسی مسئول خون او است؟ مسئول خون برومند، رجب‌پور، چوکامی که چادر از سرشان کشیده شد و در روز 25 خرداد به شهادت رسیدند کیست؟

3- طلب سوم کشته‌سازی از آدم‌هایی است که زنده بودند. کشته شدگانی که چند روز پس از مرگشان در مصاحبه‌ها می‌گفتند ما زنده‌ایم. آقایان مدعی سوءتفاهم که حالا طلبکار مردم شده‌اید چرا دیگر از سعیدپورآقایی که می‌گفتید کشته شده است و برایش مجلس ختم گرفتید سخن نمی‌گویید.

4- طلب چهارم سوءاستفاده از امام روح‌الله است، قتل و کشتار مردم در هر نقطه از دنیا که باشد محکوم و قبیح است چه در فلسطین باشد چه یمن و چه در سینگ‌چیانگ چین، اما انسان آزاده و آزادیخواه کسی است که مظلوم را یاری کند و هیچگاه آسایش خود را در بی آسایشی دیگران نخواهد. ای کسانی که عکس امام را گرفته‌اید و عکس امام عمل می‌کنید پایه‌گذار روز قدس حضرت امام خمینی(ره) بود که امروز سنگ ایشان را به سینه می‌زنید ولی در روز قدس سال 88 بر خلاف دستور صریح امام خمینی(ره) شعار نه غزه نه لبان سر دادید. روز عاشورای سال 88 چهره خبیث و رذالت‌بار خود را آشکار کردید و همنوا با لشکر عمر سعد و یهودیان شام به هلهله و شادی پرداختید.میرحسین موسوی که حرمت‌شکنان عاشورا را امت خداجو می‌داند چه تفاوتی با همراهان حرمله ملعون دارد؟

5-  آسیب به چهره بین‌المللی انقلاب و کشور در منطقه و جهان، تشدید تحریم‌ها، به آشوب کشاندن دانشگاه، امیدواری دشمن، بی‌اعتبار ساختن قانون و... مطالبات فتنه‌گران بود که نتیجه‌ای جز نابودی خودشان به همراه نداشت اما ما از مطالبات خود که در رأس آنها محاکمه سران فتنه و زنده نگه داشتن یاد و خاطره حماسه عظیم و مردمی 9 دی است هرگز کوتاه نخواهیم آمد.


بعد از علیرضا قزوه دعوت شد. 
شعر قزوه عالی بود.
.
.
.
.
.
 بعد از شما به سایه ی ما تیر می زدند 
زخم زبان به بغض گلوگیر می زدند 
پیشانی تمامی شان داغ سجده داشت 
آنان كه خیمه گاه مرا تیر می زدند 
این مردمان غریبه نبودند، ای پدر 
دیروز در ركاب تو شمشیر می زدند 
غوغای فتنه بود كه با تیغ آبدار
آتش به جان كودك بی شیر می زدند
ماندند در بطالت اعمال حج شان 
محرم نگشته تیغ به تقصیر می زدند
.
.
.
.
بعد از اتمام شعر قزوه حاج حسین شریعتمداری باید سخنرانی می کرد.
بچه ها شعار  یا حسین-حاج حسین،حاج حسین مچکریم و علمدار بصیرت،حاج حسین شریعت سر می  دادند تا بی ادبی برخی از دانشجویان در دانشگاه شریف را اینجا جبران کنند.
حاج حسین مثل همیشه کوبنده و طوفانی صحبت می کرد.

«در جریان جنگ جمل وقتی فتنه جمل خوابید و شتر فتنه پی شد و حضرت علی (ع) آهنگ عزیمت را برداشتند، از میان کشته‌شدگان عبور کردند و این کلام را مطرح کردند که برای امروز ما و وضعیت امروز ما ماندگار و وصف‌الحال است و گویای حماسه 9 دی است.»

«فتنه 88 جنگ احزاب بود، اما بسیار گسترده‌تر و پیچیده‌تر از جنگ احزاب در صدر اسلام. جنگ احزاب که به جنگ خندق معروف است، به صورتی شکل گرفت که همه احزاب و گروه‌ها وقتی دیدند هر کاری علیه اسلام انجام می‌دهند و سنگ‌پرانی‌هایی که در این زمینه صورت می‌دهند نتیجه نمی‌گیرند، تصمیم گرفتند اختلافات را کنار گذاشته و همه با هم ائتلاف کنند و اسلام نوپای آن روز را از میان بردارند.»

دانشجویان: مرگ بر فتنه گر

«برخی ادعا می کنند که اعتراف ها به زور بوده است. من یک سوال اساسی دارم. برادر شهید شهسواری وقتی در بند صدام بود و دستانش را بسته بودند، فریاد زد مرگ بر صدام، مرگ بر منافقین و این در حالی بود که در بدترین شرایط بود. اما این چه رهبرانی بودند که وقتی شیرکاکائوی آنها قطع می‌شود، مثل بلبل حرف می‌زنند؟ شما بالاخره یک روزی مجبور می‌شوید فکر کنید. تا کی می‌خواهید در برابر حرف‌های دیگران داد بزنید؟»

«من اعلام کردم خاتمی 2 بار با جورج سوروس ملاقات کرده است. چرا جواب نمی‌دهد؟ من براساس اسناد گفتم که برای شما دوره‌های آموزشی در دوبی توسط دختر دیک چنی برگزار کردند، چرا به جای جواب فقط فریاد می‌زنید؟»

دانشجویان: مرگ بر آخوند اسرائیلی

« مک کین در سال 78 به دعوت آقای مهاجرانی به ایران می‌آید و یورگن هابرمارس در سال 88 به ایران می‌آید و جلسات پی‌درپی‌ با کدیور، عطاءالله مهاجرانی، مجتهد شبستری و برخی از کسان دیگری که بهتر است اسمشان را نگویم، برگزار می‌کند. اما به زودی در کتابی که آن را آماده و منتشر می‌کنیم، اسامی‌شان را می‌آوریم.»

دانشجویان:مرگ بر اسلام آمریکایی

« معاون اسبق خزانه‌داری آمریکا در مصاحبه‌ای با فارن پالسی می‌گوید: پروژه اصلی ما در ایران منزوی کردن رژیم دینی ایران بود و در این مسیر 400 هزار میلیارد دلار بودجه به گروه‌هایی که مخالف ایران بودند، در جریان انتخابات هزینه شد.»
متن کامل صحبت های حاج حسین شریعتمداری در اینجا
 
میان صحبت های حاج حسین عده ای سعی داشتند تا با هو کردن برنامه رو به هم بریزند که مجری برنامه گفت:
انتظار نگه داشتن حرمت این برنامه توسط کسانی که حرمت عاشورا اباعبدالله را هم نگه نداشتند انتظار گزاف و بیهوده ای است اما آقای شریعتمداری دارند با سعه صدر جوابتان را میدهند و الا می توانند مثل آقای خاتمی که وقتی تو همین دانشگاه وسط سخنرانیش هو کردید بهتون بگه:یا از سالن میندازمتون بیرون یا آدم باشید!

برنامه دیروز نشان داد که دانشجوی مسلمان هنوز بیدار است. بیدار است تا نماز جامعه قضا نشود...
اینجا ایران،تهران،دانشگاه تهران
و دانشجو همچنان بیدار است تا نماز جامعه قضا نشود...
«دانشگاه سدی در برابر فتنه»
طبقه بندی: سیاسی،

[ چهارشنبه 4 دی 1392 ] [ 12:44 ب.ظ ] [ مصطفی میراخوری ]

[ نظرات() ]