تبلیغات
مهار نشده! - ارزش هایی که بی ارزش می شوند...

مهار نشده!

در اینجا با کسی تعارف نداریم...

با سلام ... ورود شمارا به وبلاگ مهار نشده! خوش آمد میگویم ... در این جنگ نرم وظیفه مجموعه فرهنگی این است که هنر را تمام عیار و با قالبی مناسب به میدان آورد تا اثرگذار شود. مقام معظم رهبری

ارزش هایی که بی ارزش می شوند...

سال 88 و84 انتخابات پرشکوه آن دوره نکات جالب و آموزنده ای داشت که در این دوره دوباره میتوان آنها را دید.شعار دادن همواره زیبا بوده و هست اما وقتی که پای عمل به میان می آید عمل به شعارها سختی خاص خودش را دارد.

نمیدانم یادتان هست یا نه! سال 88 محمود احمدی نژاد همان شخصی بود که اکثر سیاست مداران ایران اذعان داشتند گفتمان امام(ره) و انقلاب را در جهان زنده کرد. احمدی نژاد همان شخصی بود که در سیاسیت خارجی خود به واسطه ارتباط برقرار کردن با کشورهای مظلوم و مستضعف مورد انتقاد بود و همواره تمسخر می شد. احمدی نژاد 88 همان کسی بود که همه­ی مردم به خاطر صداقت و مردمی بودنش او را دوست داشتند. احمدی نژاد 88 ویژگی های زیادی داشت.

اما در جناح مقابل احمدی نژاد 88 دروغگو بود. احمدی نژاد 88 مستبد بود. احمدی نژاد 88 کسی بود که باید در مقابلش همه­ی تلاش خود را می کردند تا دوباره رئیس جمهور نشود. این کارها از سوی کسانی که شعارشان «ادب مرد به زدولت اوست» صورت گرفت.

و امسال 92. احمدی نژاد چند وقتی است که عوض شده است. کاری به احمدی نژاد ندارم. احمدی نژاد عوض شده است و هدف هم باید تغییر کند. موج تخریب دیگر روی احمدی نژاد نباید باشد.

امسال و در انتخابات 92 کسی نامزد ریاست جمهوری شده است که حکم همان احمدی نژاد 84 و 88 را دارد. کسی که همان ویژگی مورد نظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی) را دارد. ساده زیست است.مردمی است.مقاومت مثال نزدنی در مقابل غرب دارد. مقاومتی که برای پیشرفت کشور است. روحیه جهادی دارد.

سعید جلیلی برای مخالفانش شخصی است که همه کار کرد که او روی کار نیاید. فرقی نمیکند برای تخریب جلیلی اسمت چه باشد و چه پستی داشته باشی! خواه پسر شهید مطهری باشی، خواه علیرضا نوری زاده و یا یک سایت خبری.

در سایت های خبری جستجو میکردم. سایت انتخاب رو باز کردم. در پایین صفحه نوشته ها و در قسمت نظرات این شعار در سایت انتخاب نوشته شده است.

"انتخاب" نظراتی را كه حاوی توهین است، منتشر نمی كند.

مطلبی درباره سعید جلیلی منتشر کرده بود. مطلبی که ظاهرا برگرفته از«رجا نیوز» بود و آن را مسخره کرده بود. تمسخری که بعضا با چاشنی توهین همراه بود. توهین به مردم و نامزد انقلابی ریاست جمهوری 92.

تیترزده شده بود، جدیدترین ورژن ساده زیستی جلیلی/ باور کنید این ساده زیستی را.../ ستاد هر چه بی در و پیکرتر، "مردمی تر"!

در ادامه عکس هایی از ستاد کسانی که به جریان های قدرت و ثروت وصل نیستند تا بهترین مکان در بهترین نقطه شهر را برای تبلیغات را به عنوان ستاد انتخاباتی اجاره کنند و از نهایت توانشان استفاده می کنند تا در سرنوشت کشورشان سهیم باشند آورده شده بود و آن را به تمسخر گرفته بودند.

نکته دیگر موجی از توهین به جلیلی است. شاید خوب باشد که مدیران سایت انتخاب نگاهی به مناظره تلویزیونی بیندازند. دکتر عارف و حسن روحانی به نحوه برگزاری مناظره اعتراض داشتند و آن را توهین به خود می دانستند. اما آیا فریبکار دانستن یک فرد توهین به او نیست؟

وقتی که نظرات تایید شده را میخوانیم بیشتر به توهین های عامدانه و آگاهانه پی می بریم.

-          آقا یه شماره حساب بدین کمک نقدی کنیم بهش،آخه آدم انقدر ساده زیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! خخخخخخخخخخخخخ.

-          اینا همش سیاه بازیه

-          فریب دروغ ریا نیرنگ وآخرش بیچاره مردم ! از ماست که برماست

-          فقط عارف

-          قرآن روی نیزه ها...!!!!

-          ساده زیستی +ساده لوحی =فساد اطرافیان

-          عوام فریبی تا کی ادامه دارد ؟ امیدوارم ملّت فریب این حقه ها را نخورند.

-          رای ما عارف و روحانی

-          عوام فریبی به تمام معنا

-          این عکسها فقط جهت فریب افکار عمومی می باشد-فریبکار

 

نظرات زیاد بود. 95 درصد این نظرات همین محتوا را داشت. تعداد کل 250 بود. با یک محاسبه ساده متوجه می شویم که 225 بار توهین مستقیم به سعید جلیلی توسط مدیر سایت انتخاب، تایید شده است.

نمیدانم وی از اینگونه تخریب سعید جلیلی چه سودی می برد اما میتوانم این حدس را بزنم که او هم مانند مخالفان داخلی و دشمنان خارجی وظیفه اش این است که هرکاری بکند تا سعید جلیلی رئیس جمهور نشود.

این متن رو چند وقت پیش علیرضا نوری زاده منتشر کرده بود، فکر کردم نوشتنش زیاد بی ارتباط نباشد.

«...وظیفه ما اتخاذ یک استراتژی مرحله‌ای است که با برشمردن مضار کسی مثل سعید جلیلی، به صورت فعال از راه دور -ولی با حضوری ملموس- بدون آنکه خود رأی دهیم، در انتخابات شرکت کنیم.

این گروه، هم صدایان بسیار در داخل کشور دارند؛ هم صدایانی که رأی هم می‌دهند و حضورشان در صحنه انتخابات حیاتی است

بنابراین هر یک از ما، به‌ویژه آن ها که صدا و قلمی‌ دارند و قادرند داخل را مخاطب قرار دهند، باید از امکانات خود جهت به خیابان کشیدن مردم استفاده کنیم.»


  [ سه شنبه 14 خرداد 1392 ] [ 09:33 ب.ظ ] [ مصطفی میراخوری ]

[ نظرات() ]